Account/Delivery Manager - BI / DWH

UD4D je svět dat, informací, jejich správy, řízení. Našimi zákazníky jsou velcí hráči hlavně finančního sektoru, ale pohybujeme se i ve farmacii, energetice, mezi výrobními koncerny, a to nejen v ČR, ale i v zahraničí. Pro oblast data governance nabízíme vlastní produkt - platformu Dawiso.

Už od svého založení skupina UD4D nepřetržitě roste, v posledních letech to ale nabralo opravdu zajímavé obrátky. Intenzivně se připravujeme na další růst, a vše nasvědčuje tomu, že bude opět raketový.

V současnosti hledáme člověka, který převezme péči o některé naše stávající zákazníky a projekty, a zároveň se bude podílet na hledání dalších obchodních příležitostí.

Upload CV
Pošli nám své CV
Co bude tvým úkolem?
What will be your task?
 • Převezmeš část stávajících accountů a postaráš se o jejich aktivní rozvoj a podporu
 • Obchodně a projektově dohlédneš na svěřené zakázky. Budeš kontaktním bodem jak pro zákazníky, tak naše lidi, kteří na projektech působí
 • Budeš hledat nové obchodní příležitosti pro naše BI služby a platformu Dawiso – přesné zaměření a cíle budou vycházet z tvých zkušeností a nápadů
 • Budeš jedna ruka s našimi interními týmy – například s kompetenčním týmem, marketingem nebo HR
 • Pomůžeš nám definovat další cíle pro rozvoj firmy a podílet se na nastavení dlouhodobé strategie
Hledáme právě tebe, pokud:
We're looking for you if:
 • Máš zkušenosti z IT/BI sektoru, ať už v roli Account Managera, Delivery Managera, Projektového manažera, BI/DWH konzultanta
 • Máš zkušenosti s obchodem, projekty například ve finančním sektoru nebo větších korporacích
 • Jsi komunikativní, otevřený/á a rád/a pracuješ s lidmi
 • Mluvíš skvěle anglicky (němčina výhodou)
 • Umíš připravit obchodní nabídku nebo prezentaci. Víš, co je obchodní marže a kdy se co vyplatí 😊
A co ti nabízíme my?
And what do we offer you?
 • Příležitost převzít již rozjeté, úspěšné portfolio zákazníků a projektů. Další rozvoj firmy stojí na pevných, roky budovaných základech.
 • Spolupráce s oborovými leadery, jak mezi technickými odborníky, tak vrcholovými manažery.
 • Odpovídající finanční ohodnocení - skvělý „accounťák“ si zaslouží i skvělou mzdu.
 • Reprezentativní a příjemné kanceláře v centru Prahy.
 • Skutečnou flexibilitu: velká míra home office nebo remote spolupráce jsou u nás samozřejmostí.
01
We carefully go through your CV

We are mostly interested in your experience to date and, as far as students and graduates are concerned, projects carried out, diploma theses, or placements.

02
A short phone call

A short phone call gives us an idea of whether we understand each other and are a good match. We will also ask you more about anything we are interested in, and answer any questions you might have.

03
We meet in person

We will ask you to come in for a personal meeting with a project manager. There we will talk about the position you are applying for, your expectations, and your experience to date.

We will get back to you and we will be happy to discuss further details with you. By the way, we recruit practically constantly. Therefore, you can write to us even if you feel that you could cooperate with us for another (albeit not yet opened) position. We look forward to seeing you!
Send us you CV
01
Pečlivě projdeme tvé CV

Zajímají nás hlavně tvé dosavadní zkušenosti (u studentů i jejich realizované projekty, diplomová práce, stáže).

02
Krátce si zavoláme

Během krátkého telefonátu zjistíme, zda si vzájemně rozumíme a jsme pro sebe ti praví. Zároveň se budeš mít příležitost se doptat na vše, co tě bude zajímat ohledně pracovní příležitosti.

03
Sejdeme se osobně

Pozveme tě na osobní schůzku s manažerem projektu. Na té probereme jak pozici, o kterou se ucházíš, tak tvé představy a dosavadní zkušenosti.

Ozveme se ti co nejdříve a rádi probereme veškeré detaily. Chceš s námi pracovat, ale žádná vystavená pozice na našem webu tě nezaujala? Napiš nám i tak. Šikovných lidí není nikdy dost 😊. Rádi si s tebou popovídáme a třeba něco vhodného najdeme i pro tebe.
Pošli nám své CV