Business Operation Specialist - práce s daty

Vyber si práci, kde tě skutečně ocení. Jsme menší firma s velkými klienty, pracujeme s technologiemi a trendy, co letí, a právě hledáme nové, mladé kolegy s nadšením i nápady, kteří se s námi chtějí posouvat dál. U nás v týmu je zrovna volné místo pro Business Operations Specialistu.

Upload CV
Pošli nám své CV
Co bude tvým úkolem?
What will be your task?
 • Obecně to bude hlavně podpora interních oddělení z pohledu procesů a dat. V naší velikosti se ještě nejedná o žádný velký korporátní kolos. Jednotlivé týmy se skládají maximálně z jednotek lidí. Podpora procesů bude spočívat především v tom, aby se věci dělaly efektivně a vzájemná spolupráce mezi týmy šla jako po másle.
 • Budeš pomáhat s rozvojem interního reportingu (finance, HR, marketing data), spolupracovat na základech datové skládky 😊, kterou pro tyto účely chceme dále rozvíjet. Dodáváš data pro různé analytické účely i se na datových analýzách podílíš.
 • V našich platformách (Sloneek, JIRA, HubSpot) budeš pomáhat s nastavením dohodnutých procesů, dohlížíš na kvalitu dat, která tam vznikají.
 • Díky práci napříč odděleními budeš pomáhat i s interní komunikací, dělat všeobecnou podporu, předpokladem je, že se rychle staneš klíčovým členem se znalostí celé firmy.
 • Budeš rád/a přicházet s návrhy na zlepšení a pomáhat se sledováním úkolů a plánů. Dokumentuješ, na co přijdeš.
Hledáme právě tebe, pokud:
We're looking for you if you:
 • jsi absolvent/ka VŠ (bakalářské i magisterské obory), který/á hledá pestrou práci a láká tě dynamické prostředí. Jakákoliv pracovní zkušenost je samozřejmě výhodou.
 • jsi pečlivý/á, komunikativní, a proaktivní - rozhodně nenecháš věci jen tak „usnout“
 • máš zkušenosti s MS Office – zejména Excel super powers 😊, bude se ti hodit i zkušenost s Office365 prostředím, SharePoint, OneDrive
 • máš základy SQL
 • máš základy modelování procesů/dat – dokážeš popsat obchodní proces, identifikovat klíčové entity, jaké informace a data si vyměňují, potřebují
 • máš zkušenost s nějakým reportingovým nástrojem, PowerBI ideální, ale bereme i cokoliv jiné
 • angličtinu ovládáš slovem i písmem
A co ti nabízíme my?
And what do we offer you?
 • Skvělý tým i šanci zazářit. Ať už netrpělivě vyhlížíš svou první příležitost opravdu vyniknout, nebo se raději držíš v pozadí, u nás si místo rozhodně najdeš.
 • A konkrétně? Podíváš se s námi do světa IT, a hlavně do světa dat, přijdeš do kontaktu s předními oborovými leadry, od kterých je možné ledasco okoukat.
 • Zaučení a přístup k moderním technologiím. Neznáš platformy popsané v úvodu? Nevadí, dáme ti dostatečný čas na zaučení.
 • Jsme flexibilní v případě pracovní doby a prostředí.
 • Spousta dalších benefitů jako je třeba Multisport karta, telefonní tarif, vzdělávání. Každý týden můžeš využít lekci angličtiny s rodilým mluvčím.
 • Máme skvělou firemní kulturu. Organizujeme teambuildingy a rádi se bavíme.
 • Můžeš se těšit i na 360stupňový výhled na město třeba s kávou v ruce přímo v srdci metropole z naší skvělé terasy.
01
We carefully go through your CV

We are mostly interested in your experience to date and, as far as students and graduates are concerned, projects carried out, diploma theses, or placements.

02
A short phone call

A short phone call gives us an idea of whether we understand each other and are a good match. We will also ask you more about anything we are interested in, and answer any questions you might have.

03
We meet in person

We will ask you to come in for a personal meeting with a project manager. There we will talk about the position you are applying for, your expectations, and your experience to date.

We will get back to you and we will be happy to discuss further details with you. By the way, we recruit practically constantly. Therefore, you can write to us even if you feel that you could cooperate with us for another (albeit not yet opened) position. We look forward to seeing you!
Send us you CV
01
Pečlivě projdeme tvé CV

Zajímají nás hlavně tvé dosavadní zkušenosti (u studentů i jejich realizované projekty, diplomová práce, stáže).

02
Krátce si zavoláme

Během krátkého telefonátu zjistíme, zda si vzájemně rozumíme a jsme pro sebe ti praví. Zároveň se budeš mít příležitost se doptat na vše, co tě bude zajímat ohledně pracovní příležitosti.

03
Sejdeme se osobně

Pozveme tě na osobní schůzku s manažerem projektu. Na té probereme jak pozici, o kterou se ucházíš, tak tvé představy a dosavadní zkušenosti.

Ozveme se ti co nejdříve a rádi probereme veškeré detaily. Chceš s námi pracovat, ale žádná vystavená pozice na našem webu tě nezaujala? Napiš nám i tak. Šikovných lidí není nikdy dost 😊. Rádi si s tebou popovídáme a třeba něco vhodného najdeme i pro tebe.
Pošli nám své CV