Data Architect - Pharmacy - new long term

Jsme UD4D (Use Data for Decisions), úspěšná IT firma, která je na trhu od roku 2013. Pracujeme na všem, co se točí okolo BI/DWH. Máme plno zajímavých projektů u klientů v nejrůznějších segmentech. Nyní hledáme Data Architecta .😀

Upload CV
Pošlete nám CV
Co bude tvým úkolem?
What will be your task?


Něco o projektu:

Nejdříve bys řešil identifikaci dat (jaká data jsou k dispozici), dále jejich rozdělení do domén, identifikoval bys vlastníky dat, navrhnul bys, jak dostat data do platformy, jak je ukládat, analyzovat, popsat data, produkty…

Budeš navazovat na práci současného architekta, který tě do návrhu řešení a problematiky uvede.

Přístup k architektuře: Data Mashing (kombinace heterogenních dat z různých zdrojů, za účelem poskytnout pohled “big picture” )

Hledáme právě tebe, pokud:
We're looking for you if:
 • máš zkušenost s zkušenost s Data Architecture
 • chceš  se učit nové technologie
 • umíš anglicky  na komunikativní úrovni

 

Výhodou je, pokud ses již potkal s některou z technologií (ale není to podmínka, vše se můžeš na projektu naučit):

 • AWS, Amazon S3, Atina, DataIQ, Power  BI, IDMC Data Management
 • IICS, Informatica CLAIRE
 • Snowflake
 • Erwin / Power Designer

A co ti nabízíme my?
And what do we offer you?
 • Práci na úspěšných projektech s velkým potenciálem, menší kolektiv a příjemné  pracovní prostředí.
 • Dlouhodobou alokaci a agilní vývoj.
 • Zaučení  do konkrétních postupů a technologií a stálou podporu zkušenějších kolegů.
 • Remote spolupráce z větší části
 • Full-time úvazek (HPP i IČO), a zároveň časovou  i pracovní flexibilitu. Pracovat můžeš jak u nás v kanceláři (v Praze nebo Brně), tak z domova.
 • Máme řadu dalších benefitů – Multisport kartička, telefonní tarif, organizujeme teambuildingy…

 

Chceš se dozvědět víc? Pošli nám své CV. Ozveme se tia probereme další detaily. Těšíme se!

01
We carefully go through your CV

We are mostly interested in your experience to date and, as far as students and graduates are concerned, projects carried out, diploma theses, or placements.

02
A short phone call

A short phone call gives us an idea of whether we understand each other and are a good match. We will also ask you more about anything we are interested in, and answer any questions you might have.

03
We meet in person

We will ask you to come in for a personal meeting with a project manager. There we will talk about the position you are applying for, your expectations, and your experience to date.

We will get back to you and we will be happy to discuss further details with you. By the way, we recruit practically constantly. Therefore, you can write to us even if you feel that you could cooperate with us for another (albeit not yet opened) position. We look forward to seeing you!
Send us you CV
01
Pečlivě projdeme vaše CV

Zajímají nás hlavně vaše předchozí zkušeností a v případě studentů a absolventů také realizované projekty, diplomové práce nebo stáže.

02
Krátce si zavoláme

Během krátkého telefonátu zjistíme, zda si vzájemně rozumíme a jsme pro sebe ti praví. Zároveň se také doptáme na vše, co nás (nebo vás) zajímá.

03
Sejdeme se osobně

Pozveme vás na osobní schůzku s projektovým vedoucím. Na té probereme jak pozici, o kterou se ucházíte, tak vaše představy a dosavadní zkušenosti.

Ozveme se vám co nejdříve a rádi probereme veškeré detaily.
Chcete s námi pracovat, ale z vypsaných pozic jste si žádnou nevybrali? Nevadí! Napište nám i tak. Šikovných lidí není nikdy dost, rádi se proto podíváme, zda bychom tu něco nenašli přímo pro vás.
Pošlete nám CV