Grafický designer – IT – tuníme náš vizuální styl

Pro UD4D Group a DAWISO hledáme nového kolegu – grafického designéra. Chceme dát o sobě vědět celému světu, a také o našem produktu DAWISO – je to náš vlastní SW na data governance. Našimi zákazníky jsou už teď velké (i zahraniční) firmy. Propojujeme tak to nejlepší ze světa start-upů i korporátů: najdeš u nás jak prostor pro seberealizaci a pro tvé vlastní nápady, tak finanční stabilitu a zázemí.

V současnosti hledáme kolegu nebo kolegyni, kteří by nám pomohli posunout naši značku UD4D a DAWISO na další metu tak, aby její úroveň, kvalita, prezentace a procesy s její přípravou spojené odpovídaly cílům, které s UD4D a DAWISO máme, a že my míříme hodně vysoko 😊

Upload CV
Pošlete nám CV
Co bude tvým úkolem?
What will be your task?
 • budeš podporou našeho marketingu – příprava veškerých grafických materiálů, a to jak print, tak i digital
Hledáme právě tebe, pokud:
We're looking for you if:
 • máš zkušenosti s grafickým designem        
 • pracuješ s Adobe CC
 • jsi profík, který se nebojí zodpovědnosti a chce posouvat věci dopředu
 • jsi organizovaný/á, umíš být koncepční a rád/a ve věcech děláš pořádek
 • vystudoval jsi VOŠ nebo VŠ se zaměřením na grafický design nebo máš větší praxi v oboru
 • výhodou bude pokud se zajímáš u UX/UI design, video editing/animace
A co ti nabízíme my?
And what do we offer you?
 • příležitost být u rozjezdu nového brandu
 • práci na úspěšném projektu s velkým potenciálem
 • fajn kolektiv a příjemné pracovní prostředí - moderní kanceláře 1 minutu od metra Národní třída - přímo na Národní třídě - máme nejhezčí terasu v Praze :)
 • part time úvazek, a zároveň časovou i  pracovní flexibilituPracovat můžeš jak u nás v kanceláři (v  Praze), tak i z domova.

Chceš být v našem týmu nebo tě zajímá více informací?Pošli nám své CV nebo odkaz na LinkedIn.

01
We carefully go through your CV

We are mostly interested in your experience to date and, as far as students and graduates are concerned, projects carried out, diploma theses, or placements.

02
A short phone call

A short phone call gives us an idea of whether we understand each other and are a good match. We will also ask you more about anything we are interested in, and answer any questions you might have.

03
We meet in person

We will ask you to come in for a personal meeting with a project manager. There we will talk about the position you are applying for, your expectations, and your experience to date.

We will get back to you and we will be happy to discuss further details with you. By the way, we recruit practically constantly. Therefore, you can write to us even if you feel that you could cooperate with us for another (albeit not yet opened) position. We look forward to seeing you!
Send us you CV
01
Pečlivě projdeme vaše CV

Zajímají nás hlavně vaše předchozí zkušeností a v případě studentů a absolventů také realizované projekty, diplomové práce nebo stáže.

02
Krátce si zavoláme

Během krátkého telefonátu zjistíme, zda si vzájemně rozumíme a jsme pro sebe ti praví. Zároveň se také doptáme na vše, co nás (nebo vás) zajímá.

03
Sejdeme se osobně

Pozveme vás na osobní schůzku s projektovým vedoucím. Na té probereme jak pozici, o kterou se ucházíte, tak vaše představy a dosavadní zkušenosti.

Ozveme se vám co nejdříve a rádi probereme veškeré detaily.
Chcete s námi pracovat, ale z vypsaných pozic jste si žádnou nevybrali? Nevadí! Napište nám i tak. Šikovných lidí není nikdy dost, rádi se proto podíváme, zda bychom tu něco nenašli přímo pro vás.
Pošlete nám CV