Grafický designér

Hledáme kreativního grafického designera/ku, který/á bude utvářet vizuální podobu jak našeho vlastního softwarového produktu Dawiso, tak i celé skupiny UD4D. Můžeš být ambiciózní junior/ka krátce po škole, ale i zkušený/á senior/ka.

Chceme dát o sobě vědět celému světu. Jako firma propojujeme to nejlepší ze světa start-upů i korporátů: najdeš u nás jak prostor pro seberealizaci a pro tvé vlastní nápady, tak finanční stabilitu a zázemí. Našimi zákazníky jsou už teď velké (i zahraniční) firmy.

 

Pomohl/a bys nám posunout naši vizuální prezentaci na další metu tak, aby její úroveň, kvalita a procesy spojenés její přípravou odpovídaly cílům, které máme - a že my míříme hodně vysoko😊

Upload CV
Pošli nám své CV
Co bude tvým úkolem?
What will be your task?
 • budeš součástí našeho marketingua budeš připravovat veškeré grafické materiály od A do Z, a to jak print, tak i digital  (brand manuál vč. použití, prezentační materiály, bannery na sociální sítě, eventy, grafika do videa…)
 • budeš stát za kreativou nového vizuálního směru – takového, aby nás bylo vidět, a zaujali jsme nejen naše potenciální zákazníky po celém světě
 • rozvíjet a upravovat již aplikované designy
 • sledovat nové grafické trendy a vizuální prezentaci konkurence
Hledáme právě tebe, pokud:
We're looking for you if:
 • Máš zkušenosti s grafickým designem - – máš nápady, cit prodetail, jsi kreativní. Víš, co teď ve světě letí, čím zaujmeme 😊
 • Jsi pečlivý/á v tom, co děláš
 • Pracuješ s Adobe CC
 • Jsi profík, který se nebojí zodpovědnosti,  spolupráce s kolegy tě baví, chceš věci i sebe posouvat dál (rád/a se učíš i novým věcem), a zvládat termíny je pro tebe hračka
 • Jsi organizovaný/á, umíš být koncepční a rád/a ve věcech děláš pořádek
 • Vystudoval jsi VOŠ nebo VŠ se zaměřením na grafický design nebo máš větší praxi v oboru
 • Výhodou bude, pokud se zajímáš u UX/UI design nebo video editing/animace – tuhle oblast u nás taky můžeš rozvinout (není to nutné)
A co ti nabízíme my?
And what do we offer you?
 • Příležitost být u rozjezdu nového brandu DAWISOtvou tvorbu bude znát celý svět 😊
 • Možnost seberealizace pod vedením lidí se zkušenostmi z velkých komunikačních agentur a známých značek - ať už jsi ostřílený senior nebo ambiciózní junior, nemusíš se bát monotónní práce
 • Práci na úspěšném projektu s velkým potenciálem
 • Fajn kolektiv a příjemné pracovní prostředí - moderní kanceláře coworku Albatros Spaces
 • Máme skvělé benefity – 5 týdnů dovolené, 2 sick days, kurzy angličtiny, Multisport kartu, plně hrazený telefonní tarif, organizujeme teambuildingy (naposledy třeba Curling) ….
 • Možný part time nebo full time, a zároveň časovou i pracovní flexibilitu. Pracovat můžeš jak u nás v kanceláři (v centru Prahy - 2 minuty od metra Národní třída), tak i částečně z domova.  Určitě počítáme s tím, že se 2x v týdnu     v kanceláři v Praze potkáš s kolegy – je fajn si o věcech povídat, brainstormovat, diskutovat.
01
We carefully go through your CV

We are mostly interested in your experience to date and, as far as students and graduates are concerned, projects carried out, diploma theses, or placements.

02
A short phone call

A short phone call gives us an idea of whether we understand each other and are a good match. We will also ask you more about anything we are interested in, and answer any questions you might have.

03
We meet in person

We will ask you to come in for a personal meeting with a project manager. There we will talk about the position you are applying for, your expectations, and your experience to date.

We will get back to you and we will be happy to discuss further details with you. By the way, we recruit practically constantly. Therefore, you can write to us even if you feel that you could cooperate with us for another (albeit not yet opened) position. We look forward to seeing you!
Send us you CV
01
Pečlivě projdeme tvé CV

Zajímají nás hlavně tvé dosavadní zkušenosti (u studentů i jejich realizované projekty, diplomová práce, stáže).

02
Krátce si zavoláme

Během krátkého telefonátu zjistíme, zda si vzájemně rozumíme a jsme pro sebe ti praví. Zároveň se budeš mít příležitost se doptat na vše, co tě bude zajímat ohledně pracovní příležitosti.

03
Sejdeme se osobně

Pozveme tě na osobní schůzku s manažerem projektu. Na té probereme jak pozici, o kterou se ucházíš, tak tvé představy a dosavadní zkušenosti.

Ozveme se ti co nejdříve a rádi probereme veškeré detaily. Chceš s námi pracovat, ale žádná vystavená pozice na našem webu tě nezaujala? Napiš nám i tak. Šikovných lidí není nikdy dost 😊. Rádi si s tebou popovídáme a třeba něco vhodného najdeme i pro tebe.
Pošli nám své CV