Become part of our team

Upload CV
Upload CV
See open positions
Scroll down for more details
There are around 60 people and a million ideas at UD4D. We simply keep on growing, as do our staff. We work with technology and trends that come along and are happy to help our new colleagues learn the ropes, if need be.

We are almost constantly on the lookout for new faces for our team. The opportunities for self-realisation with us are plentiful.
UD4D team

Data Automation Engineer - DevOps - Pharmacy - new project

Praha
Home Office

Jsme UD4D (Use Data for Decisions), úspěšná IT firma, která je na trhu od roku 2013. Pracujeme na všem, co se točí okolo BI/DWH. Máme plno zajímavých projektů u klientů v nejrůznějších segmentech. Nyní hledáme pro našeho klienta, kterým je velká farmaceutická společnost, Data Automation Engineera - DevOps- mediora nebo juniora s praxí.😀

Data Architect - Pharmacy - new long term

Home Office
External
Remote
Praha
Plný úvazek

Jsme UD4D (Use Data for Decisions), úspěšná IT firma, která je na trhu od roku 2013. Pracujeme na všem, co se točí okolo BI/DWH. Máme plno zajímavých projektů u klientů v nejrůznějších segmentech. Nyní hledáme Data Architecta .😀

Frontend Developer - vlastní produkt - Brno

Brno
Full-time
Home Office

V UD4D MMP budujeme nové, moderní řešení pro správu metadat a data governance. Daří se nám růst a získávat nové zákazníky v ČR i zahraničí, a díky nim máme i smělé plány pro další rozvoj produktu a jeho prodej do světa. Významně do vývoje investujeme a postupně rozšiřujeme celý tým. Aktuálně hledáme posilu na pozici Frontend vývojáře. Pokud chceš být u zrodu nového 🦄, přidej se k nám! 🤝

DWH / BI Analyst - globální projekt

Praha
Brno
AWS
Remote

Stále rosteme a spolu s námi roste i celý náš tým. Momentálně hledáme Senior BI / DWH Analytika. Chceš se dozvědět víc? Pak čti dál :-) Hledáš zajímavý BI projekt? Pak jsi tady správně! S námi se podíváš do velkého BI, budeš spolupracovat s oborovými leadery na projektech, které tě posunou dál, a můžeš se dostat i do mezinárodního prostředí. Jsme menší firma s velkými zákazníky. Pracujeme s technologiemi a trendy, které letí, a rádi ti pomůžeme případně i se zaučením.

Data Modeler - globální projekt, zajímavé ohodnocení

Praha
Remote, home office

Hledáš flexibilní firmu? Hledáme zkušené datové modeláře na dlouhodobý projekt. Máme řadu projektů u našich zákazníků. Našimi zákazníky jsou významné mezinárodní společnosti z různých oblastí (farmacie, bankovnictví, výroba…).

WhereScape Developer

Brno
Praha
Remote

UD4D s WhereScape spolupracuje dlouhodobě, je jeho implementačním parnerem i distributorem licencí. Ve firmě cíleně budujeme tuto kompetenci, školíme se, zajímáme se o novinky, ideální implementační scénáře a vytváříme best-practices.V poslední době jsme získali řadu nových, zajímavých projektů, které jsou spojeny právě WhereScape. Hledáme nové kolegy, pro posílení kompetenčního a realizačního týmu BI projektů s technologií WhereScape.

BI Analytik/Developer pro české i zahraniční projekty - i pro STUDENTY

Praha
Remote, home office

Hledáš zajímavý BI projekt? Pak jsi tady správně! S námi se podíváš do velkého BI, budeš spolupracovat s oborovými leadery na projektech, které tě posunou dál, a můžeš se dostat i do mezinárodního prostředí. Jsme menší firma s velkými zákazníky. Pracujeme s technologiemi a trendy, které letí, a rádi ti pomůžeme se zaučením. Na jakých projektech se můžeš podílet? Vývoj nového DWH pro přední světovou konzultační společnost. Nová informační platforma pro nadnárodní výrobní koncern. Posila agilních DW týmů u nás nebo v zahraničí (remote práce z ČR, nearshoring mode).

01
We carefully go through your CV

We are mostly interested in your experience to date and, as far as students and graduates are concerned, projects carried out, diploma theses, or placements.

02
A short phone call

A short phone call gives us an idea of whether we understand each other and are a good match. We will also ask you more about anything we are interested in, and answer any questions you might have.

03
We meet in person

We will ask you to come in for a personal meeting with a project manager. There we will talk about the position you are applying for, your expectations, and your experience to date.

We will get back to you and we will be happy to discuss further details with you. By the way, we recruit practically constantly. Therefore, you can write to us even if you feel that you could cooperate with us for another (albeit not yet opened) position. We look forward to seeing you!
Send us you CV
Work notebook and mobile tariff
We will provide you will tools that make sure your work goes smoothly.
Training
We will be happy to carefully train you in everything required. We also provide the option of self-learning courses.
The very latest technology and tools
We work with modern cloud technologies when developing DWH solutions.
Teambuilding
We organise regular get-togethers in a relaxed, friendly, and out-of-work atmosphere.
Refreshments
Coffee and tea whenever you like. Open sandwiches at team updates (and not just then).
Other benefits
We want you to feel happy with us. That’s why we keep on broadening the range of benefits on offer.
Modern offices
We are based in beautiful offices in the very heart of Prague, right by the Metro and tram lines.
Home office
Work better from home? The option of working home office is a matter of course with us.
Flexitime
No “nine-to-five”. With us, you schedule your own working time.