BI Analytik/Developer pro české i zahraniční projekty - i pro STUDENTY

Hledáš zajímavý BI projekt? Pak jsi tady správně! S námi se podíváš do velkého BI, budeš spolupracovat s oborovými leadery na projektech, které tě posunou dál, a můžeš se dostat i do mezinárodního prostředí. Jsme menší firma s velkými zákazníky. Pracujeme s technologiemi a trendy, které letí, a rádi ti pomůžeme se zaučením. Na jakých projektech se můžeš podílet? Vývoj nového DWH pro přední světovou konzultační společnost. Nová informační platforma pro nadnárodní výrobní koncern. Posila agilních DW týmů u nás nebo v zahraničí (remote práce z ČR, nearshoring mode).

Upload CV
Pošlete nám CV
Co bude tvým úkolem?
What will be your task?
 • na našich projektech můžeš...
 • se starat o datové sklady (SQL, ETL nástroje). Od integrace nových systémů přes konsolidaci dat až po přípravu data martů za použití nejnovějších postupů.
 • mít na starosti analýzu požadavků na integraci a technickou specifikaci nových DWH řešení.
 • se občas potkat i s datovou kvalitou, správou metadat nebo automatizací vývoje.

Hledáme právě tebe, pokud:
We're looking for you if:
 • Máš dobrou znalost SQL.
 • Mluvíš dobře anglicky.
 • Máš praxi ve vývoji DWH/datových řešení - studenty zaučíme.

Výhodou je, pokud:

 • Ovládáš některý skriptovací jazyk.
 • Máš zkušenost s technologiemi, jako jsou Oracle, Snowflake, Teradata, WhereScape, Snaplogic, MS SQL Server, DataVault.

A co ti nabízíme my?
And what do we offer you?
 • Práci na úspěšných projektech s velkým potenciálem, menší kolektiv a příjemné pracovní prostředí.
 • Dlouhodobou alokaci a agilní vývojový proces.
 • Zaučení do konkrétních postupů a technologií, a stálou podporu zkušenějších kolegů.
 • Full time úvazek
 • zároveň časovou i pracovní flexibilitu - pracovat můžeš jak u nás v kanceláři (v Praze nebo Brně), tak z domova.
 • a máme i plno benefitů - 5 týdnů dovolené, 2 sick days, Multisport kartu, telefonní tarif, vzdělávání, teambuilding...

Chceš se dozvědět víc? Pošli nám své CV. Ozveme se ti a probereme další detaily. Těšíme se!

01
We carefully go through your CV

We are mostly interested in your experience to date and, as far as students and graduates are concerned, projects carried out, diploma theses, or placements.

02
A short phone call

A short phone call gives us an idea of whether we understand each other and are a good match. We will also ask you more about anything we are interested in, and answer any questions you might have.

03
We meet in person

We will ask you to come in for a personal meeting with a project manager. There we will talk about the position you are applying for, your expectations, and your experience to date.

We will get back to you and we will be happy to discuss further details with you. By the way, we recruit practically constantly. Therefore, you can write to us even if you feel that you could cooperate with us for another (albeit not yet opened) position. We look forward to seeing you!
Send us you CV
01
Pečlivě projdeme vaše CV

Zajímají nás hlavně vaše předchozí zkušeností a v případě studentů a absolventů také realizované projekty, diplomové práce nebo stáže.

02
Krátce si zavoláme

Během krátkého telefonátu zjistíme, zda si vzájemně rozumíme a jsme pro sebe ti praví. Zároveň se také doptáme na vše, co nás (nebo vás) zajímá.

03
Sejdeme se osobně

Pozveme vás na osobní schůzku s projektovým vedoucím. Na té probereme jak pozici, o kterou se ucházíte, tak vaše představy a dosavadní zkušenosti.

Ozveme se vám co nejdříve a rádi probereme veškeré detaily.
Chcete s námi pracovat, ale z vypsaných pozic jste si žádnou nevybrali? Nevadí! Napište nám i tak. Šikovných lidí není nikdy dost, rádi se proto podíváme, zda bychom tu něco nenašli přímo pro vás.
Pošlete nám CV