BI Analytik/Developer - pro zkušené i studenty/tky

Hledáš zajímavý BI projekt? Pak jsi tady správně! S námi se podíváš do velkého BI, budeš spolupracovat s oborovými leadery na projektech, které tě posunou dál, a můžeš se dostat i do mezinárodního prostředí. Jsme menší firma s velkými zákazníky. Pracujeme s technologiemi a trendy, které letí, a rádi ti pomůžeme se zaučením. Na jakých projektech se můžeš podílet? Vývoj nového DWH pro přední světovou konzultační společnost. Nová informační platforma pro nadnárodní výrobní koncern. Posila agilních DW týmů u nás nebo v zahraničí (remote práce z ČR, nearshoring mode).

Upload CV
Pošli nám své CV
Co bude tvým úkolem?
What will be your task?
 • Na našich projektech se můžeš starat o datové sklady (SQL, ETL nástroje). Od integrace nových systémů přes konsolidaci dat až po přípravu data martů za použití nejnovějších postupů.
 • Můžeš mít na starosti analýzu požadavků na integraci a technickou specifikaci nových DWH řešení.
 • Občas se můžeš potkat i s datovou kvalitou, správou metadat nebo automatizací vývoje.

Hledáme právě tebe, pokud:
We're looking for you if you:
 • Máš dobrou znalost SQL.
 • Mluvíš dobře anglicky.
 • Máš praxi ve vývoji DWH/datových řešení - studenty zaučíme.

Výhodou je, pokud:

 • Ovládáš některý skriptovací jazyk.
 • Máš zkušenost s technologiemi, jako jsou Oracle, Snowflake, Teradata, WhereScape, Snaplogic, MS SQL Server, DataVault.

A co ti nabízíme my?
And what do we offer you?
 • Práci na úspěšných projektech s velkým potenciálem, menší kolektiv a příjemné pracovní prostředí.
 • Dlouhodobou alokaci a agilní vývojový proces.
 • Zaškolení do konkrétních postupů a technologií, a stálou podporu zkušenějších kolegů.
 • Full time úvazek
 • Zároveň časovou i pracovní flexibilitu - pracovat můžeš jak u nás v kanceláři (v Praze nebo Brně), tak z domova.
 • A také plno dalších benefitů - 5 týdnů dovolené, 2 sick days, Multisport kartu, telefonní tarif, vzdělávání, teambuilding...

01
We carefully go through your CV

We are mostly interested in your experience to date. For students and recent graduates this also includes projects carried out, diploma theses, or placements

02
A short phone call

A short phone call gives us an idea of whether we understand each other and are a good match. We will also ask you about anything else we may be interested in, and answer any questions you might have.

03
We meet in person

We will ask you to come in for a personal meeting with a project manager. We will talk about the position you are applying for, your expectations, and your experience to date.

We will get back to you and we will be happy to discuss further details with you. By the way, we recruit practically constantly. Therefore, you can write to us even if you feel that you could cooperate with us for another (albeit not yet opened) position. We look forward to seeing you!
Send us you CV
01
Pečlivě projdeme tvé CV

Zajímají nás hlavně tvé dosavadní zkušenosti (u studentů i jejich realizované projekty, diplomová práce, stáže).

02
Krátce si zavoláme

Během krátkého telefonátu zjistíme, zda si vzájemně rozumíme a jsme pro sebe ti praví. Zároveň se budeš mít příležitost se doptat na vše, co tě bude zajímat ohledně pracovní příležitosti.

03
Sejdeme se osobně

Pozveme tě na osobní schůzku s manažerem projektu. Na té probereme jak pozici, o kterou se ucházíš, tak tvé představy a dosavadní zkušenosti.

Ozveme se ti co nejdříve a rádi probereme veškeré detaily. Chceš s námi pracovat, ale žádná vystavená pozice na našem webu tě nezaujala? Napiš nám i tak. Šikovných lidí není nikdy dost 😊. Rádi si s tebou popovídáme a třeba něco vhodného najdeme i pro tebe.
Pošli nám své CV